top of page

Kova Çağıyla entegrasyonu mümkün kılmanızı sağlayacak eğitimlerimizi bu sayfada bulabilirsiniz. 

kozmikateş__.jpg

Kozmik Ateş Çalışmaları

"Kozmik Ateş Üzerine Bir İnceleme" evrenden atoma kadar yaşamın tüm alanlarında yeniden üretilen muazzam kozmik süreçlerle, içinde bulunduğumuz çağ için okült öğretinin temel yapısını ele alır. Bu nedenle, kanıt isteyen somut zihin ya da fenomen yaşamakla ilgili olanla uğraşanlar için uygun bir çalışma değildir. Bununla birlikte; samimi bir arayışçı, ciddi bir şekilde uygulayan öğrenciler için, zihinlerinin giderek uyarıldığı ve bilinçlerinin genişlediği görülecektir. Bu eserde Tibetli Üstat (DK) bize H.P. Blavatsky'nin vereceğini belirttiği şeyi, yani Kozmik Yaratılışın psikolojik anahtarını vermiştir. ​Anahtarları izleyerek kozmik ateşi inceleme yolculuğunda buluşalım.

 

Devam eden eğitimimize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IHS___.jpg

"İnisiyasyon: İnsan ve Güneş" Çalışmaları

Işığın Mücevherleri olarak hizmetin yüksek doğasını kıymetli Üstatların insanlık ailesine verdikleriyle öğrenmeye çalışıyoruz.

Bu çalışmanın en büyük değerlerinden biri, zihni, evrimsel büyümenin ilerleyebileceği koşulları yaratmak için gezegendeki tüm bilinç düzeylerinde yer alan yoğun faaliyetin yeni bir anlayışına doğru zorlamasıdır. Bu bizi hizmetin Doğasına getirir çünkü Öğrenci "hizmet eden kişidir"-eninde sonunda "Bir'e" hizmet eden kişidir. Böylece evrim ve inisiyasyonun engin, göz kamaştırıcı ve görkemli süreci ruhun derinliklerinde ve sessizliğinde açılır ve kişi tüm benlik arayışlarından - kişisel ruhani deneyim için bile - vazgeçmeyi öğrenir ve Plan'ın hizmetinde başkalarıyla birlikte özümsenir.

Devam eden eğitimimize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ezoterik Şifa Eğitimi - Işığın Mücevherleri.jpg

Işığın Mücevherleri Ezoterik Şifa Eğitimi

Ruh farkındalığına açılan bir şifayla karşılaşmak, hayatınızı ve içsel motivasyonunuzu değiştirecek ahenkle buluşmak, hastalığa özgürleşme anlayışı içinden bakmak istiyorsanız devam eden eğitimimize katılabilirsiniz.

Hastalık, Ruh enerjisinin bedene akışının engellenmesinin bir sonucudur. Bu bir özgürleşme sürecidir, çünkü kişi bir hastalığı üstlenerek daha büyük bir Ruh farkındalığına açılır, hastalık bilincin o anda ifade edilmeyen bir yönüdür. Ezoterik bakış açısından, gerçek şifa ise bir kişinin hayatını ve içsel motivasyonunu değiştirecek şifadır ve ancak hastanın Ruhu işin içine girdiğinde gerçekleşebilir. Ezoterik şifa uygulamak isteyen birinin düzenli olarak meditasyon yapması bir ön koşul olarak kabul edilir.

Ezoterik Şifa Çalışmaları
IHS Çalışmlaları
Kozmik Ateş Çalışmaları
Agni Yoga Çalışmaları
Agni Yoga.jpg

Agni Yoga Çalışmaları

Varlıksal bütünleşmenin yogası olan Agni Yoga Çalışmaları başlıyor.  

Çalışma konularımız arasında:

  • Spiritüel Aşramlar Nedir? Yedi Aşrama Giriş

  • Mahatmalar Nedir? Master Morya Kimdir?

  • Spiritüel Hiyerarşi Nedir? Agni Yoga Nedir ve Neden Çalışılmalıdır? 

  • Helena & Nicholas Roerich Kimdir?

  • Yedi Işın veya Yedi Rishi Nedir?

  • Üç Ateş: Monad, Ruh ve Kişilik'e kısa bakış.

Çalışmamız online olarak düzenlenecektir. 

bottom of page