top of page
Buda

etkinliklerimiz

Işığın Mücevherleri; içsel keşif ve spiritüel gelişiminize destek olacak aylık etkinliklerin yapıldığı bir topluluktur. Her ay; meditasyonlar, özel çalışmalar, raja ve agni yoga felsefe çalışmaları ve teosofi ile dolu bir program sunarak katılımcılara içsel uyum ve huzurun kapılarıyla buluşturur. Bu özel etkinliklere katılarak, ruhsal yolculuğunuzda derinleşirken, varlıksal kazanımlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

 • Yaratıcı Ateş İle Dönüşüm Meditasyonu
  Yaratıcı Ateş İle Dönüşüm Meditasyonu
  13 Nis Cmt
  Online Zoom Etkinliği
  13 Nis 2024 21:00 – 22:00
  Yaratıcı Ateş İle Dönüşüm Meditasyonu, içsel dönüşüm ve yeniden doğuş arayışında olanlar için güçlü bir araçtır. Bu meditasyon tekniği, sembolik olarak bir ateşin içine girerek eskiyi yakıp yeniyi doğurma sürecini temsil eder. Zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak bir dönüşüm yaşamak isteyenler için
  Paylaş
 • Herkül'ün 12 Görevinin Mitolojik ve Astrolojik İncelenmesi Çalışması
  Herkül'ün 12 Görevinin Mitolojik ve Astrolojik İncelenmesi Çalışması
  Birden Fazla Tarih
  15 Nis Pzt
  Çalışmamız Zoom Üzerinden Online
  15 Nis 2024 21:00 – 21:05
  Kahramanın Yolculuğu Yani Bizim, Gelişim Yolundaki Öğrencinin Yolculuğu, Zodyak Olarak Resmedilmiştir. Zodyak Burçları Aracılığıyla Herkül’ün Görevleri ve Sınavlarının Doğası, Aslında Çözmemiz Gereken Döngüselliklerin Kendini Göstermesidir.
  Paylaş
 • Beden Farkındalığı Meditasyonu
  Beden Farkındalığı Meditasyonu
  20 Nis Cmt
  Online Zoom Etkinliği
  20 Nis 2024 21:00 – 22:00
  Beden Farkındalığı Meditasyonu, şu anda yaşadığınız anın bilincine varma ve bedeninizle derin bir bağlantı kurma pratiğidir. Bu meditasyon tekniği, zihni sakinleştirme, stresi azaltma ve duygusal dengeyi sağlama amacıyla kullanılır.
  Paylaş
 • Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu
  Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu
  23 Nis Sal
  Online Zoom Etkinliği
  23 Nis 2024 20:00 – 21:00
  Boğa Burcu Dolunay Meditasyonu, Boğa burcunda gerçekleşen bir Dolunay döneminde astrolojik enerjiden faydalanmak ve bu dönemi kutlamak için tasarlanmış bir meditasyon pratiğidir. Boğa burcu, sabit bir burçtur ve stabilite, güvenlik ve neşe ile ilişkilendirilir.
  Paylaş
 • Thich Nhat Hanh'ın Öğrencisi Brother Hy Ma ile Mindfulness Sohbetleri
  Thich Nhat Hanh'ın Öğrencisi Brother Hy Ma ile Mindfulness Sohbetleri
  27 Nis Cmt
  Etkinliğimiz Zoom Üzerinden Yapılacaktır
  27 Nis 2024 21:00 – 22:00
  Mindfulness, Pali dilinde ‘Sati’ kökünden gelir. Sati, hatırlamaktır. Budha’nın öğretisi, satipatthanadır. Patthana ise oluşturmak beslemektir. Bu anlamda Işığın Mücevherleri olarak Yolda ilerleyen, öğrenciler olarak ‘hatırlamaya’ değer veriyoruz.Gerçeği hatırlama sürecimizde bu ay bize eşlik edecek
  Paylaş
bottom of page